Merkezi Uydu TV Sistemleri

Bireysel Uydu Anten Sistemleri

Müstakil konutlarda veya merkezi uydu multiswitch sistemi olmayan apartman vb. toplu yaşam alanlarında kullanıcının ihtiyacına uygun olan uydu sistemidir.

bireysel uydu anteni sistemleri

Merkezi Uydu TV Multiswitch Sistemleri

Apartman, pansiyon, iş merkezi vb. toplu ikamet edilen binalarda tüm kullanıcıların uydu anteni ihtiyaçlarını karşılayabilen uydu sistemidir. Çatı ve balkonlarda çanakların oluşturduğu görüntü kirliliğini ortadan kaldırır. Kanal sayısı çanak anten sayısı ile doğru orantılı olarak artar, uydu alıcının(receiver) özelliğine göre SD/HD Şifreli/Şifresiz kanalların izlenmesine imkan sağlar.

merkezi uydu anteni sistemleri

Merkezi Uydu TV Headend(SMATV) Sistemleri

Head End (SMATV- Satellite Master Antenna TV) site, tatil köyü, otel, hastane vb. yerleşim yerlerinde bir merkezden tek kablo üzerinden belirli sayıda TV kanalının iletilmesi için kullanılan sistemdir. Kullanıcıların isteklerine göre seçilen kanallar merkezden daire veya odalara iletilir. Daire/odalarda harici bir alıcıya(receiver) ihtiyaç yoktur, merkezden gelen kablo televizyonların anten girişine bağlanarak yayınlar izlenmektedir.
> Aşağıdaki şemada gördüğünüz headend sisteminde Türksat ve Hotbird uydularından seçilen 24 tv kanalı kullanıcılara iletilmektedir.

merkezi uydu anteni sistemleri

Uydu Sistemleri

Merkezi veya bireysel uydu antenleri ve uydu alıcıları ile yerli ve yabancı binlerce kanalı evinize getiriyoruz.


Çalıştığımız markalar;
>Next
>Elektromer
>Hiremco
>Tekniksat
S

uydusistemleri

>>
Şu an uydu sistemleri ile ilgili sayfamızı incelemektesiniz..
S

güvenliksistemleri

Sevdikleriniz, işyeriniz ve eviniz hep yanınızda güvende olsun...
S

diğerhizmetlerimiz

>>
Tüm elektronik ihtiyaç ve sorunlarınıza çözüm için tek adres...