Kamera ve Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri

Ev ve işyerlerinin güvenliği sağlamak için alınabilecek önlemler arasında hırsız alarm sistemleri güvenlik kameraları ile birlikte başı çekmektedir. Sistemin düşük maliyeti ve caydırıcılığı başlıca tercih sebepleridir. Kablolu veya kablosuz modelleri mevcuttur. Her iki modelde aynı elemanlar kullanılır tek fark kabloluda dedektör-manyetik kontak ve siren panele kablo ile bağlanır kablosuzda ise RF sinyal ile iletişim sağlanır. Sistem temel olarak alarm paneli - pır - manyetik ve sirenden oluşmaktadır. Kablosuz sistemlerde ek olarak uzaktan kumanda bulunur.

> Alarm Paneli - Alarm Kurma/ Devre dışı bırakma/ Programlama | PIR - Hareket Dedektörü | Manyetik Kontak - Kapı ve Pencereler İçin | Akü - Elektrik Kesilmelerinde Güvenliğin Devamı İçin

hırsız alarm sistemleri

Kamera Sistemleri

Güvenlik sistemlerinin en etkili elemanlarından bir diğeride güvenlik kameralarıdır. Kayıt yapabilme özellikleri sayesinde geçmiş günleri inceleme imkanı sağlar. Güvenlik kameraları sadece hırsızlık değil görüş alanlarında olup biten her türlü adli vaka'nın çözümünde yetkililere de kolaylık sağlar. Bu yüzden birçok iş yeri, otel ve sitelerde kurulması valilik tarafından yayınlanan genelge ile zorunlu hale getirilmiştir.
Kullanım yeri,amacı ve bütçeye göre birçok kamera çeşidi mevcuttur. Analog kameralar, dome kameralar, speed dome kameralar, box kameralar ve ip kameralar bunlardan bir kaçıdır. Temel olarak bir güvenlik kamerası sistemi kamera ve dvr cihazından oluşur. Dvr cihazı kameradan gelen görüntünün kaydını yapar ve gerektiğinde bu kayıtlara ulaşmanızı sağlar. Ayrıca internet bağlantısını kullanarak istediğiniz yerden cep telefonu veya bilgisayardan evinizi ve işyerinizi izleme imkanı sağlar.

güvenlik kamerası sistemleri

Güvenlik Sistemleri

Eviniz ve işyeriniz güvenlik sistemi çözümlerimiz ile daha güvende. Kamera sistemlerimiz ile gittiğiniz her yerde sevdiklerinize göz kulak olabilirsiniz.

Çalıştığımız markalar;
> Opax
> Next&Nextstar
> Avenir
> Neutron
> D-Cam
S

uydusistemleri

>>
Merkezi/Bireysel Uydu Sistemleri ile sevdiğiniz kanallar evinizde...
S

güvenliksistemleri

Şu an güvenlik sistemleri ile ilgili sayfamızı incelemektesiniz...
S

diğerhizmetlerimiz

>>
Tüm elektronik ihtiyaç ve sorunlarınıza çözüm için tek adres...